اخبار هنرمندان ترکیه – اخبار جدید هنرمندان ترکیه

اخبار هنرمندان ترکیه

بنگو اردن دوباره به صحنه ها برگشت.

بنگی که در 5 اوت دخترش زینب را به دنیا آورد ، دوباره به صحنه ها بازگشت. این خواننده مشهور عصر امروز بعد از مادر شدن اولین کنسرت خود را برگزار کرد. بنگی که در یک دعوت ویژه در استانبول روی صحنه آمد ، آهنگهای مورد علاقه خود را خواند. در حالی که او روی صحنه بود ، بنگو گفت که همسرش سلیم سلیم اوغلو ، شیر مادر را نگاه کرده و شیر مادر را برای کودک خود باقی گذاشته است.

30 هزار هوادار در 3 کشور

جم بلوی ، که اثر خود “پس از این” را برای دوستداران موسیقی به ارمغان آورد. وی کنسرت هایی را در کپنهاگ ، استکهلم و اسلو برگزار کرد. این هنرمند حدود 30 هزار عاشق موسیقی در کنسرت ظاهر شد.

جم بلوی اخبار هنرمندان

جم بلوی اخبار هنرمندان

اخبار جدید هنرمندان ترکیه

هنرمند باید زندگی خانوادگی داشته باشد یا او دیوانه شود.

فوندا ارار ، نام محبوب دنیای موسیقی ، ترانه های عربی را تعبیر کرده است که وی در آلبوم جدید خود “Arabesk” سن نداشت. آرار گفت که اگرچه تاکنون 12 آلبوم ساخته است ، اما احساس می کند به تازگی شروع کرده است.

فوندا ارار اخبار هنرمندان

فوندا ارار اخبار هنرمندان

فوندا ارار:

قسمتی از مصاحبه فوندا ارار:

گاز تجهیزات واکنش ها چگونه بود؟ او همیشه به من می گفت ، “تو این کار را می کنی ، زیباست. چرا اینها را جمع نمی کنید؟ آنها می پرسیدند در واقع ، ما روی این آلبوم کار می کردیم که در سال 2019 منتشر خواهد شد ، اما “آیا باید یک آلبوم عربی درست کنیم؟” گفتم و تیم به بنزین آمد “گفتیم”. سپس کارنامه را شروع کردیم. کارنامه ای که من آماده کردم شامل شنیده های اینچنینی نبود. و سپس گفت: “آیا می توانیم ترانه های شناخته شده تری را اضافه کنیم که بتوانند همراه باشند؟” گفتند. ما چنین آلبومی ساختیم. به این ترتیب ضمن گوش دادن به آلبوم ، کنسرت ها ، شنوندگان می توانند به راحتی همراهی کنند.

ادامه مصاحبه:

کوبات همچنین به عنوان ناظر در این آلبوم بسیار مفید بود. همچنین آهنگ جدیدی به نام ‘بپرس’ توسط Eypio وجود دارد. آثار بسیار خوبی در این آلبوم وجود دارد. شما آوازهایی خواندید که شجاعت تفسیر را داشتند. آیا شما را مجبور به غلبه بر این بار کرد؟ تاکنون افراد زیادی در مورد این آهنگ ها اظهار نظر کرده اند ، اما هر استیج دارای یک غذای ماست است. صداهای مختلفی را می توان از هر صدا استخراج کرد. کارها واقعاً سخت است ، و وقتی شخص دیگری از هنرمندانی که سالها به آنها عادت کرده اید این ترانه ها را بخوانید ، شنونده نمی تواند فوراً آنها را اجرا کند. نمی خواستم این آلبوم را با یک زیرساخت کامل عربی بسازم. صدایی متفاوت می خواستم.

با استفاده از گیتارهای اعوجاج ، سعی کردیم بدون ایجاد مزاحمت در اصل آهنگ ، اثری را با تمبر خود ایجاد کنیم. در خواندن نسخه قدیمی این آهنگ یک به یک معنی ندارد. باید تفاوتهایی را اضافه کند. سخت ترین خواندن ترانه ها بود. بعد از خواندن آهنگ در این آلبوم ، فرد دچار سرگیجه می شود. چون باید نفس زیادی بکشم و احساس می کنم می افتم. آسان نیست آواز خواندن عربی کار سختی است. ما آهنگ های بلندپروازانه را انتخاب کرده ایم ، اما من عاشق هر شغلی هستم که مرا به چالش بکشد. شما هزاران نفر را در صحنه فعال می کنید ، سپس برای خانواده در خانه غذا تهیه می کنید. آیا این منجر به تقسیم شخصیت می شود؟

برای اخبار های بیشتری روی لینک زیر کلیک کنید.

این بخش به مرور زمان اپدیت میشود.

اخبار هنرمندان00:00
00:00
Loading the player ...

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *